• Meniu

  Copyright © Variousmag.eu - Įvairenybės iš viso pasaulio

  Reklama viršuje

  Privatumo politika

  Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi naudotojo naršyklėje. Daugelyje slapukų yra unikalus identifikatorius, vadinamas slapuko ID. Tai simbolių eilutė, kurią svetainės ir serveriai susieja su naršykle, kurioje saugomas slapukas.

  Slapukai leidžia svetainėms ir serveriams atskirti naršyklę nuo kitų naršyklių, saugančių kitokius slapukus, ir atpažinti kiekvieną naršyklę pagal jų unikalius slapukų ID.

  Svetainės ir serveriai slapukus naudoja teikdami daugelį pagrindinių internete pasiekiamų paslaugų. Jei svetainėje pasirinksite tam tikras nuostatas, naudodama slapuką svetainė galės atsiminti šias nuostatas, kai kitą kartą apsilankysite joje.

  Arba prisijungus prie svetainės joje gali būti naudojamas slapukas, kad svetainė vėliau galėtų atpažinti jūsų naršyklę ir nereikėtų iš naujo prisijungti.

  Naudodamos slapukus svetainės taip pat gali rinkti duomenis apie naudotojų veiklą, pvz., kiek unikalių lankytojų puslapyje sulaukiama per mėnesį. Visi šie slapukų naudojimo atvejai priklauso nuo juose saugomos informacijos.

  Naujausi įrašai

  Versijos

  +