Naudojimosi taisyklės

Header reklama

Breaking News

Variousmag.eu - Įvairenybės iš viso pasaulio: Naudojimosi taisyklės

Naudojimosi taisyklės

Dalis mūsų svetainės turinio (tekstiniai duomenys ir media failai), kurių autorinės teisės priklauso interneto svetainei variousmag.eu (po tokių turinių dažniausiai nėra jokios nuorodos į kitus puslapius, reiškia šis turinys priklauso mums), prieinami pagal Creative Commons (CC).

Tai reiškia, kad šią medžiagą galima naudoti (kopijuoti, platinti bei persiųsti kitiems) su vienintele sąlyga – privaloma aktyvia nuoroda į variousmag.eu.

Perpublikuoti medžiagą galima praėjus tik 24 valandoms nuo to laiko, kai ji pirmą kartą buvo publikuota variousmag.eu portale.

Draudžiame perpublikuoti mūsų autorystės medžiagą „urmu“, t.y. daug naujienų ir/ar straipsnių per labai trumpą laikotarpį. Optimalus perpublikavimo variantas: kas 4 ar daugiau dienų po 1 naujieną/straipsnį.

Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami portale variousmag.eu skelbiamą turinį, Jūs privalote įdėti gerai matomoje vietoje (pvz. iš karto po naujienos arba po kiekvienos naujienos dalies jeigu mūsų medžiaga yra padalinama į kelis puslapius) nuorodą į šaltinį (t.y. variousmag.eu). Nuoroda būtinai turi būti „dofollow“ tipo.

Nuorodos (šaltinio) teksto dydis negali būti mažesnis už dydį, kuris buvo naudojamas perpublikuotame tekste.

Nuorodos į šaltinį pavyzdys:

Šaltinis: variousmag.eu

Kodas:
Šaltinis: <a href="https://variousmag.eu/" target="_blank" >variousmag.eu</a>

Iškilus klausimams ar dėl kažko kito maloniai prašome susisiekti su mumis.