• Meniu

  Copyright © Variousmag.eu - Įvairenybės iš viso pasaulio

  Reklama viršuje

  Žmogaus galios: Indigo „Magnetiniai“ Vaikai

  Variousmag
  2020 m. vasario 6 d., ketvirtadienis Last Updated 2020-02-05T22:07:32Z
  Apie nepaprastus vaikus, galinčius pritraukti įvairius daiktus, imta kalbėti prieš gerą ketvirtį amžiaus. Šiuo metu jie priskiriami taip vadinamiems indigo vaikams.

  Pritraukiami netgi stori žurnalai

  Tokiomis savybėmis pasižymi 10-metė Kristina Giularan iš Koroliovo miesto, esančio Maskvos srityje. Savaime suprantama, kad prie delnų jai prikimba ir metaliniai daiktai. 14-metė Marija Jepifanova, gyvenanti Nyžnij Novgorode, gali ištisas valandas išbūti apsikabinėjusi šaukštais ir šakutėmis. Jos draugė 13-metė Tania Svirina ant savo kūno išlaiko netgi didelio puodo dangtį. Nikolajus Tenkajevas iš Saratovo ant savo kūno išlaiko lygintuvą, o 12-metė Tania Zvereva įvairaus sunkumo daiktus pritraukia ne tik delnais, bet ir pėdomis. Biomagnetizmo problemas gvildenantys mokslininkai pastebėjo žymų pranešimų apie „magnetinius“ vaikus pagausėjimą pastaruoju metu. Tačiau paaiškinti šio fenomeno kol kas negali.

  „Mano gyvenimas - juodraštis“

  Dabar beveik visi yra užmiršę apie nepaprastą mergaitę iš Jaltos Niką Turbiną, kuri nors ir nepritraukdavo prie savęs įvairių daiktų, tačiau jau nuo 4-rių metų amžiaus kūrė tokius eilėraščius, kurie buvo visiškai nebūdingi tokiam amžiui. Pavyzdžiui, būdama 8-rių metų amžiaus, ji parašė eilėraštį, kuriame buvo tokie žodžiai: „Mano gyvenimas - juodraštis, visos raidės jame - žvaigždynai...“

  Būdama 9-ių metų ji išgarsėjo visoje šalyje, kai leidykla „Jaunoji gvardija“ išleido mergaitės eilėraščių rinkinį, kuris buvo pavadintas „Juodraščiu“. Garsus to meto rusų poetas Jevtušenka Niką pavadino „rusų poezijos ateitimi“ ir parašė pratarmę knygai. Ši knyga buvo išversta į 12 kalbų, o jaunoji autorė buvo apdovanota prestižine „Auksinio liūto“ premija, kuri iš rusų poetų anksčiau buvo įteikta tik Anai Achmatovai. Nepaprastai mergaitei buvo pranašaujama puiki ateitis, tačiau 2002-ais metais ji palūžo ir baigė gyvenimą savižudybe, iššokdama iš lango. Tuo metu jai buvo vos 27-eri metai.

  Indigo vaikai

  Šis terminas pirmą kartą buvo paminėtas 1982-ais metais amerikiečių psichologės Nensės Anos Tep parašytoje knygoje „Kaip spalva padeda suprasti tavo gyvenimą“. Nensė pirmą kartą atkreipė dėmesį į įvairaus charakterio žmonių aurą: sangvinikų aura yra raudona, melancholikų - mėlyna, flegmatikų - balta, o cholerikų - geltona.

  Dabar gimsta vaikai, turintys violetinės (indigo) spalvos aurą. Šie vaikai pasižymi nepaprastomis savybėmis. Jie gali gydyti kitus žmones, sugeba skaityti svetimas mintis, pasižymi nepaprastai aukštu intelekto koeficientu.

  Vienas toks nepaprastas vaikas gyvena Kazanėje. Bulatas Chusainovas būdamas vos 9-rių mėnesių amžiaus mokėjo skaičiuoti iki 100. Kai berniukui buvo 1 m. ir 8 mėn., tėvai pastebėjo fenomenalią jo atmintį - jis žodis žodin pakartojo visą netrumpą eilėraštį, kuris išgirdo pirmą kartą.

  Šaltinis: ,,Mįslės ir faktai'' 2020 NR 1 (114)
  Komentarai

  Tampilkan

  Naujausi įrašai

  Versijos

  +