• Meniu

  Copyright © Variousmag.eu - Įvairenybės iš viso pasaulio

  Reklama viršuje

  Istorija iš JAV apie laiko anomalijas

  Variousmag
  2020 m. vasario 10 d., pirmadienis Last Updated 2020-02-09T23:34:33Z
  Šį pasakojimą 2013 metais parašė vienas vyras iš Pietų Karolinos (JAV) paranormalių reiškinių forume. Jame jis pasakoja apie keistą įvykį nutikusį praėjusį savaitgalį. Siūlome paskaityti apie tai, kas išgąsdino vyriškį.

  „Tai nėra NSO stebėjimas, bet tai kas nutiko yra taip keista, kad aš nežinau kur tai parašyti ir manau, kad ši tema bus arčiausiai to apie ką norių papasakoti. Ankstyvą šios dienos rytą man  nutiko kai kas keisto apie ką aš negaliu nustoti galvoti. Taip pat negaliu atsikratyti keisto jausmo kurį dabar visą laiką jaučiu.

  Praeitą naktį aš užmigau ant sofos. Mano žmona paklausė manęs ar aš nenorėčiau atsikelti ir eiti miegoti į lovą. Aš pasakiau, kad nenoriu ir apsiklojau antklode. Kartais man geriau yra likti miegoti ten kur miegojau, nei pakeisti vietą, nes vėliau aš nebegaliu užmigti. Aš prabudau ant sofos. Buvo labai tamsu.

  Man reikėjo pasinaudoti vonia, tad aš nuėjau į ją. Mano dukros vonia yra už 6 pėdų nuo sofos ant kurios aš  miegojau. Atsikėlęs pažiūrėjau į laikrodį esantį ant orkaitės. Buvo 2:15 ryto.

  Taigi aš nuėjau ir pasinaudojau vonia. Tai truko apie pora minučių. Eidamas iš vonios pasiėmiau iš šaldytuvo gėrimo skardinę. Tuomet pajaučiau, kad man be galo skauda kaklą. Tikriausiai dėl to, kad nepatogiai miegojau ant sofos. Skausmas buvo milžiniškas. Aš atsisėdau ir ėmiau masažuoti kaklą.

  Atsidariau gėrimą ir pastebėjau, kad jis visiškai šiltas. Pagalvojau, kad mūsų šaldytuvas sugedo. Tuomet pajaučiau, kad ir vėl noriu į vonią. Kas per velnias pagalvojau. Juk aš prieš minutę tik iš jos išėjau. Pastebėjau, kad kaklas taip pat ėmė mažiau skaudėti. Vis dar jautėsi silpnas skausmas, bet ne toks koks buvo prieš minutę.

  Tuomet pasiėmiau savo nešiojamą kompiuterį. Pajudinau kompiuterio pelytę ir jis įsijungė, tai ką pamačiau mane šokiravo. Laikrodis rodė 4:23 ryto. Aš pasukau galvą ir pasižiūrėjau į laikrodį kuris yra ant orkaitės. Jis rodė 4:24 ryto.

  Viskas kas man nutiko po prabudimo, nutiko per kokias 6 minutes. Aš jaučiu kažkokį keistą jausmą ir esu truputi išsigandęs. Aš pradėjau dairytis. Pažiūrėjau į duris kurios yra šalia sofos ir veda į galinį kiemą. Jos buvo truputėli praviros. Aš priėjau prie jų ir atidariau.

  Ten nieko nebuvo. Tačiau už kokių 400 metrų mačiau tris šviesas. Nežinau. Gal tai buvo lėktuvai, ar dar kas nors, bet man tikrai neramu. Beje mes niekada nepaliekame atrakintų galinių kiemo durų.

  Aš nubėgau į savo dukros kambarį, bet jos ten nebuvo. Tuomet nubėgau į savo ir žmonos miegamąjį ir uždegiau šviesas. Žmona ir dukra miegojo kartu mūsų lovoje. Aš uždariau miegamojo duris ir užrakinau jas. Priėjau prie lango.

  Tos šviesos buvo vis dar ten. Negalėjau gerai įsižiūrėti, nes lauke buvo didelis rūkas. Aš jaučiausi keistai. Nežinau ar dėl išgąsčio ar dar dėl ko, bet miegoti aš nebegalėjau. Atsisėdau į šalia esantį fotelį ir praleidau likusį laiką galvodamas apie tai kaip po velnių tai galėjo nutikti ir kas čia buvo.

  Aš vis dar nesuprantu nieko. Gal aš buvau užhipnotizuotas? Bet aš neužmerkiau akių per tą laiką kai aš atsikėliau. Atrodo, kad laikas ėjo sava vaga, be jokių sutrukdymų, tik vieną minutę yra 2 valandos, o kitą jau 4. Aš pasimetęs ir nesusigaudau. Galvoju kaip panaudoti savo nešiojamo kompiuterio kamerą, kad galėčiau įrašinėti tai kas vyksta, kai kitą kart miegosiu ant sofos.

  Kai paklausiau žmonos apie duris, ji sakė, kad kai ji ėjo miegoti visos durys buvo užrakintos“.
  Komentarai

  Tampilkan

  Naujausi įrašai

  Versijos

  +